Logo - SZKOŁA PŁYWANIA PŁYWACZEK - treningi dla zdrowia.

Pływanie dla zdrowia

Pływanie dla zdrowia

Na naszych pływalniach jest dużo wolnego miejsca, aby nauczyć się lub doskonalić naukę pływania dla zdrowia (oczywiscie dla chętnych jest mozliwosć prowadzenia zajęć na wodach otwartych). Należy tutaj zaznaczyć, że pływanie jest sportem najmniej kontuzyjnym. Uruchamia wszystkie fizjologiczne układy człowieka. Uwzględnia prawidłowe kształtowanie cech motorycznych, podniesienie rozwoju funkcjonalnego organizmu dając poczucie wzrastającej lub utrzymującej się na zadowalającym poziomie sprawności własnego ciała. To wielka zaleta.

Dla kogo zajęcia

Zapraszamy dorosłych, którzy jeszcze próbują zadbać o kondycję, sprawność oraz podejmują wyzwanie do pomnażania swojego zdrowia i kierowania nim drogą wysiłku fizycznego.
W okresie działania koronawirusa zajecia 1x w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych lub w miarę możliwosci do indywidualnego uzgodnienia. Obowiazują zajęcia indywidualne max. 2 osoby. Do wyboru pływalnie: Karwiny, Chylonia, Kosakowo, Witomino, Rumia.

Zapisy na zajęcia

Zapisy na zajęcia telefonicznie: kom. 502 316 278. Także drogą mailową:
Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika zajęć, rok urodzenia, stopień zaawansowania w pływaniu oraz która pływalnia. Dostępne sa również zajęcia na wodach otwartych (Zatoka Gdańska, plaża Gdynia oraz Jezioro Zawiad k/Bieszkowic).

Koszty zajęć indywidualnych

Obowiązuje opłata za 4 zajęcia.

Zajęcia indywidualne (max. 2 osoby) 1 raz w tygodniu 70 zł./ 45 min. Zajęcia indywidualne to forma ćwiczeń, na której trener prowadzi zajęcia z max. 2 osobami.
Opłata 4 x 70zł.= 280zł.
Dostępne sa również zajęcia na wodach otwartych (Zatoka Gdańska, plaża Gdynia oraz Jezioro Zawiad k/Bieszkowic).