Logo - SZKOŁA PŁYWANIA PŁYWACZEK - treningi dla zdrowia.

Jogging dla zdrowia

Jogging dla zdrowia

Na drogach polnych i w lasach jest dość dużo wolnego miejsca do biegania. Jeśli mieszkasz na osiedlu, na którym nie ma miejsca na jogging, podjedź kilka kilometrów samochodem. Ja też tak robię. Mieszkam na Obłużu, a tu sam asfalt, beton, wszędzie blisko samochody. Kiedyś podjąłem decyzję, warto poświęcić kilka złotych na paliwo, aby dojechać do miejsca dobrego do biegania - jogging dla zdrowia w odpowiednim miejscu jest najważniejszy.

Dla kogo zajęcia

Zapraszamy dorosłych, którzy jeszcze próbują zadbać o kondycję, sprawność oraz podejmują wyzwanie do pomnażania swojego zdrowia i kierowania nim drogą wysiłku fizycznego.
Zajecia 1x w tygodniu, sobota godz. 10.00. Do miejsca ćwiczeń należy indywidualnie dojechać. To okolice Gdyni, Kosakowa, Pierwoszyna (łąki, las), Oksywia w zależności od realizowanego zadania i pory roku.

Zapisy na zajęcia

Zapisy na zajęcia telefonicznie: kom. 502 316 278. Także drogą mailową:
Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika zajęć, rok urodzenia, stopień zaawansowania w bieganiu (jogging).

Koszty zajęć w grupie

Obowiązuje opłata miesięczna.

Zajęcia w grupie 1 raz w tygodniu 20 zł./ 45 min. Zajęcia w grupie to podstawowa forma ćwiczeń, na której trener prowadzi zajęcia z kilkuosobową grupą.
Opłata miesięczna 80zł.