Logo - SZKOŁA PŁYWANIA PŁYWACZEK - treningi dla zdrowia.

Jazda rowerem dla zdrowia

Jazda rowerem dla zdrowia

Na drogach polnych i w lasach jest dość dużo wolnego miejsca do jazdy rowerem. Aby pojeździć na rowerze z dala od ruchu i spalin niejednokrotnie muszę pokonać kilka kilometrów. Zawsze się to opłaca. Przyjemność jazdy szlakami w lesie, ścieżkami po łące, zawsze ten trud wynagradza. Jeśli mieszkasz na osiedlu, które nie jest położone blisko lasu, łąki, podjedź kilka dodatkowych kilometrów. Ja też tak robię. Czasami podjężdżam rowerem, czasami pakuję rower do samochodu i dodaję dodatkowych kilka kilometrów po to, by jeździć tam, gdzie nie oddycham spalinami. Kiedyś podjąłem decyzję, warto poświęcić kilka złotych na paliwo, aby dojechać do miejsca dobrego do jazdy rowerem - warto zrobić to dla zdrowia.

Dla kogo zajęcia

Zapraszamy dorosłych, którzy jeszcze próbują zadbać o kondycję, sprawność oraz podejmują wyzwanie do pomnażania swojego zdrowia i kierowania nim drogą wysiłku fizycznego.
Zajecia 1x w tygodniu, niedziela godz. 10.00. Do miejsca startu należy indywidualnie dojechać. To okolice Gdyni, Kosakowa, Pierwoszyna (łąki, las), Oksywia, Koleczkowa, Bieszkowic w zależności od realizowanego zadania i pory roku.

Zapisy na zajęcia

Zapisy na zajęcia telefonicznie: kom. 502 316 278. Także drogą mailową:
Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika zajęć, rok urodzenia, stopień zaawansowania w jeździe na rowerze.

Koszty zajęć w grupie

Obowiązuje opłata miesięczna.

Zajęcia w grupie 1 raz w tygodniu 20 zł./ 45 min (czasowo przedłużające się zajęcia nie podwyższają kwoty). Zajęcia w grupie to podstawowa forma ćwiczeń, na której trener prowadzi zajęcia z kilkuosobową grupą.
Opłata miesięczna 80zł.