Logo - SZKOŁA PŁYWANIA PŁYWACZEK - treningi dla zdrowia.

Aktywne wyjazdy dla zdrowia

Aktywne wyjazdy dla zdrowia

Doskonale wiemy, że różnego rodzaju ćwiczenia fizyczne i ruch na świeżym powietrzu powoduje, że ludzie są zdrowsi i żyją dłużej, w porównaniu do osób prowadzących siedzący tryb życia. Postępy w nauce i wiedza fizjologiczna jednoznacznie wskazuje na te fakty. Odrywając się od swojej pracy i "wyskakując" na aktywny wyjazd dla zdrowia możesz tylko skorzystać. Ja wielokrotnie tak robiłem i dopiero po dłuższym czasie zrozumiałem, że wyśmienicie to wpływa na dalsze moje życiowe funkcjonowanie. Każdemu to polecam. Czasami był to trzydniowy wypad na narty, czasami wyjazd w góry na kilka dni jazdy rowerem lub inna forma ruchu w oderwaniu od codzienności i już człowiek był jak nowonarodzony. To niesamowite, zapraszam do spróbowania.

Dla kogo aktywne wyjazdy

Zapraszamy dorosłych, którzy potrafia zainwestować w zdrowie. Potrafią i mają jeszcze siłę oderwać się od codzienności i wyskoczyć na aktywny wyjazd dla zdrowia. Próbują zadbać o kondycję, sprawność oraz podejmują wyzwanie do pomnażania swojego zdrowia. Obecnie aktywne wyjazdy dla zdrowia na południę Polski realizuję bardzo często. Wiem, że potrafią one w jakiś magiczny i spektakularny sposób odnowić siły życiowe. Tego wam życzę, naprawdę musicie spróbować.

Zapisy

Zapisy telefonicznie: kom. 502 316 278. Także drogą mailową:
Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, czy systematycznie jeżdżę na rowerze, nartach, uprawiam turystykę.

Zamieszczone oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Wypad narciarski

Stronie Śląskie, Czarna Góra Resost.

 • Trzydniowy wypad na narty. Wyjazd z Gdyni w piątek. Powrót do Gdyni w niedzielę późnym wieczorem.
 • Jazda na nartach w Ośrodku Czarna Góra Resost, sobota cały dzień, niedziela do godz. 14.00.
 • Koszty:

  Przejazd do miejsca pobytu i powrót, dwa noclegi ze śniadaniami (2) i obiadokolacjami (2), karnet narciarski 2 dni - 980zł. / osoba.

Wypad rowerowy

Stronie Śląskie.

 • Trzydniowy wypad rowerowy (rowery górskie). Wyjazd z Gdyni w piątek. Powrót do Gdyni w niedzielę późnym wieczorem.
 • Jazda na rowerach w okolicach Stronia Śląskiego, trasy rowerowe i singletracki, sobota cały dzień, niedziela do godz. 14.00.
 • Koszty:

  Przejazd do miejsca pobytu i powrót, dwa noclegi ze śniadaniami (2) i obiadokolacjami (2) - 760zł. / osoba.

Wypad turystyczny - piesze szlaki

Stronie Śląskie

 • Trzydniowy wypad turystyczny. Wyjazd z Gdyni w piątek. Powrót do Gdyni w niedzielę późnym wieczorem.
 • Turystyka górska w okolicach Stronia Śląskiego i Czarnej Góry, piesze szlaki, sobota cały dzień, niedziela do godz. 14.00.
 • Koszty:

  Przejazd do miejsca pobytu i powrót, dwa noclegi ze śniadaniami (2) i obiadokolacjami (2) - 760zł. / osoba.